W naszym salonie w większości mają Państwo do czynienia z meblami, które wykonane są przy użyciu wysokogatunkowych, naturalnych surowców - drewna litego i naturalnych oklein. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na specyficzne cechy tych materiałów.

Okleiny i drewno lite to materiał stworzony przez przyrodę. Charakteryzuje się różnicami kolorystycznymi i strukturalnymi nawet w obrębie jednego pnia i stanowi to ich niepowtarzalne piękno. Pamiętajmy, że meble z nich wykonane nadal „żyją” i podlegają wpływom warunków zewnętrznych, takich jak temperatura i wilgotność. Pod stałym wpływem światła zmienia się odcień barwy drewna i okleiny, zatem przy kolejnych zakupach należy się liczyć z możliwością wystąpienia różnic kolorystycznych. Przy właściwej pielęgnacji meble te będą długo zachowywać swoją urodę.

Życzymy wiele satysfakcji z ich użytkowania.

W łóżku spędzamy mniej więcej jedną/trzecią naszego życia. Wygodne łóżko to spokojny sen i pełnowartościowy wypoczynek nocny. Łóżko do sypialni może być pojedyncze lub podwójne, mieć stalową, drewnianą lub tapicerowaną ramę, być wyposażone w zagłówek i funkcjonalny pojemnik…

Plamy znikają bez śladu... Jak to jest możliwe? Tkaniny z kolekcji Magic Home nie poddają się plamom, zachowując nieskazitelną czystość przez długi czas by cieszyć się komfortem. Z Magic Home można czuć się swobodnie. Wino z przyjaciółmi, relaks przy filiżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli zdarzy się plama – łatwo można ją usunąć za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd. Tak jakby nigdy nic się nie zdarzyło...

Nie ma jednego właściwego środka pielęgnacyjnego do wszystkich rodzajów skóry. Każdy rodzaj skóry jest inaczej farbowany i zabezpieczany, w różnym stopniu narażony na działanie promieni słonecznych i w różnym stopniu się go eksploatuje.